Amfetamina w zamrażalce
dodano: 09.08.2013Za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach w celu wprowadzenia ich do obiegu odpowiadał będzie 23 letni mieszkaniec Lublina. Wczoraj podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci odnaleźli i zabezpieczyli ponad 60 g amfetaminy, niewielkie ilości marihuany oraz wagę elektroniczną. 23 latek poszukiwany był ponadto celem osadzenia w zakładzie karnym. Młody Lublinianin ma do „ odsiadki 2, 5 roku za popełniony w przeszłości rozbój.
Policjanci z VI Komisariatu Policji przeszukali wczoraj jedno z mieszkań przy ul. Drewnianej w Lublinie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że zamieszkujący tam mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci odnaleźli w zamrażalce ponad 60 g amfetaminy. Zabezpieczono także niewielkie ilości marihuany oraz wagę elektroniczną.
Właściciel narkotyków został zatrzymany i doprowadzony na Komisariat. 23 –latek odpowiadał będzie za posiadanie znacznych ilości narkotyków w celu wprowadzenia ich do obrotu. Jak ustalili policjanci mężczyzna poszukiwany był ponadto celem osadzenia w Zakładzie Karnym.
Aktualności
więcej-
Tragiczna doba na drodze i torach. Dwa śmiertelne wypadki
- 4-latek sam i bez ubrania przyszedł do sklepu. Policjanci wyjaśniają sprawę
- Zatrzymaliśmy 43-latka poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania!
- II Dobroczynna Noc Muzeów
- Dzień otwarty w zamojskiej synagodze
- Nowi ochotnicy w szeregach 2 LBOT. Ponad 120 mieszkańców regionu rozpoczęło szkolenie
- Kino przyjazne sensorycznie
- 17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
Komentowane Aktualności
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Zderzenie osobówki z ciągnikiem, dwie osoby ranne (2)
- Dziękuję i życzę (1683)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (281)
- Dachowanie na DK17 w Chomęciskach Małych (1)
- Wypadek z udziałem karetki (10)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (608)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Ostatnie poprawki przed sezonem turystycznym
dodano: 22.04.2026To ostatnie poprawki przed sezonem turystycznym. W Parku Miejskim w Zamościu ruszył we wtorek (21 kwietnia) remont jednego z mostków nad stawem.
Zobacz materiałMedyka: tajemnicze grzyby wykryte przez SG i KAS
dodano: 12.05.2026Funkcjonariusze Straży Granicznej oraz Służby Celno-Skarbowej udaremnili próbę przemytu nietypowego towaru na przejściu granicznym w Medyce. Podczas kontroli przesyłek pocztowych ujawniono ponad 5 kilogramów suszonych grzybów mogących należeć do gatunków halucynogennych.
Zobacz materiałDołącz do Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni!
dodano: 17.04.2026Wojska Obrony Cyberprzestrzeni to specjalistyczny komponent sił zbrojnych odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa w kolejnej domenie operacyjnej jaką jest cyberprzestrzeń.
Zobacz materiałWypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74
dodano: 16.04.2026Ustalamy dokładne przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem na DK 74. W wyniku zderzenia Mercedesa i Mana ranne zostały trzy osoby. Najciężej poszkodowany 38 - letni pasażer Mana został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do jednego z lubelskich szpitali. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)