Zaginął 62-letni Aleksander Jurgielewicz
dodano: 05.11.2013Policjanci z Biłgoraja prowadzą poszukiwania za zaginionym Aleksandrem Jurgielewiczem. Mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania w dniu 01.11.2013 roku w godzinach popołudniowych wyszedł z domu w Biłgoraju i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.
W dniu 01.11.2013 roku około godziny 18:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Osoba zaginiona: Aleksander Jurgielewicz,
ur. 01.06.1951 r.,
pobyt czasowy: Biłgoraj, ul. Mickiewicza.
Rysopis: około 176-180 cm wzrostu, waga 70-89 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie proste, oczy niebieskie, twarz prostokątna, nos średni, uszy średnie przylegające, widoczne ubytki w uzębieniu.
Ubiór: czarna kurtka ortalionowa z kapturem zapinana na zamek, jasnoniebieskie spodnie dżinsowe, brązowe skórzane buty.
Apelujemy do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat zaginionego bądź miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu (84) 6868 210 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerami alarmowymi 112/997.
M.W.
Aktualności
więcej-
Kolejny koncert z cyklu Mental Surfing
- Odpowie za groźby i zranienie nożem 24-latka
- Pieniądze z programu "Dobry Start" już na kontach
- W schronisku powstanie nowy pawilon dla psów
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki
- Ulica Literacka 2026
- Obiecywali łatwy zarobek w Internecie. 30-latek stracił blisko 10 tysięcy złotych
- Ruszają zapisy na 44. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę
Komentowane Aktualności
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (375)
- Święto Policji w Zamościu (3)
- 43-latek stracił panowanie nad motocyklem (1)
- Zderzenie auta z quadem (8)
- Korowód Kultur (3)
- Dziękuję i życzę (1685)
- Mandat 1000 zł i 10 punktów dla 39-latki (2)
- Dziękuję i życzę (1685)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Ulica Literacka 2026
dodano: 13.07.2026Ulica Literacka 1 sierpnia 2026 r. godz. 14:00-20:30 Park Miejski – Parkowa Caffe Zamojski Dom Kultury wstęp wolny
Zobacz materiałWyjątkowy rajd na 35-lecie BiOSG
dodano: 13.07.2026Kilkadziesiąt kilometrów na rowerach, malownicze trasy i miejsca związane z historią ochrony granicy – tak przebiegał rajd rowerowy Transgranicznym Szlakiem Dawnych Placówek SG.
Zobacz materiałWakacyjne wtorki w Zamojskiej Akademii Kultury
dodano: 06.07.2026Kino na zamojskiej starówce? Zamojska Akademia Kultury w każdy wakacyjny wtorek zaprasza na seanse filmowe. O godz. 13:00 w repertuarze fantastyczne animacje dla dzieci. O godz. 17:00 zaprezentujemy najnowsze produkcje i filmowe hity. To kino bez popcornu i reklam, z premierowym repertuarem.
Zobacz materiałZatrzymano 11 osób w wyniku kontroli legalności pobytu
dodano: 12.07.2026W wyniku kontroli legalności pobytu przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki SG w Lublinie zatrzymano 11 cudzoziemców zatrudnionych w firmie produkcyjnej na terenie powiatu lubelskiego.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)