Ugodziła męża nożem
dodano: 24.11.2014Pod zarzutem uszkodzenia ciała swojego męża oraz znieważenia i naruszenia nietykalności interweniujących policjantów do policyjnego aresztu trafiła 67-letnia mieszkanka Zamościa. Kobieta po sprzeczce z mężem ugodziła go nożem w udo. Wcześniej razem spożywali alkohol. 73-letni mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Wczoraj po południu dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił dyżurnego zamojskiej komendy o fakcie udzielania pomocy 73-letniemu mieszkańcowi Zamościa z raną kłutą uda. Jak ustalili policjanci, mężczyzna ugodzony został nożem przez żonę. Wcześniej obydwoje spożywali alkohol. Podczas libacji doszło między nimi do sprzeczki, w trakcie której kobieta sięgnęła po nóż i zadała mężowi cios. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali 67-latkę. Kobieta podczas zatrzymania była agresywna, szarpała się z policjantami, nie wykonywała poleceń i kierowała wobec nich obelżywe słowa.
Pod zarzutem uszkodzenia ciała męża, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej jednego z interweniujących funkcjonariuszy kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Była nietrzeźwa. 67-latka w organizmie miała 1,7 promila alkoholu.
Aktualności
więcej-
Będzie w kim wybierać. Duże zainteresowanie przetargiem na remont ulicy Peowiaków
- Bezpłatna aplikacja pomoże pasażerom MZK Zamość zaplanować podróż
- „Badamy nie tylko Mamy”- zaproszenie na akcję edukacyjną
- Tylko nie mów nikomu – kiedy znajomość z internetu przestaje być bezpieczna
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem
- Szkolenie konne w 2 LBOT - doświadczenia lubelskich Terytorialsów inspirują sojuszników
- Jest plan na istotne zmiany w centrum Zamościa. Miasto zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach
- Kapele serc! W tym roku zagramy dla Gabrysia
Komentowane Aktualności
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (2)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Nie dla masztu 5G (4)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (367)
- 41-letni motocyklista stracił panowanie i wjechał do rowu (1)
- 1500 zł mandatu i 12 punktów karnych za nieprawidłowy manewr (2)
- Miejskie obchody Dnia Strażaka w Zamościu (1)
- Pożar domu w Tomaszówce (1)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Pierwszy krok do asfaltu na ul. Zagrodowej
dodano: 23.04.2026Mieszkańcy wnioskowali o przejazd ulicą Zagrodową na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Górną a Lubelską. Miasto jest gotowe zrealizować taką inwestycję. Pierwszy krok został już wykonany.
Zobacz materiałRowery odzyskane na granicy polsko-ukraińskiej
dodano: 19.05.2026Cztery rowery o szacunkowej wartości 26 tys. zł zatrzymali funkcjonariusze z placówki SG w Korczowej. Jednoślady skradziono na terenie Niemiec.
Zobacz materiałMosty do remontu. Prace już ruszyły
dodano: 22.04.2026Mosty mają wyglądać, jak należy i być bezpieczne. Dlatego Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu zrealizuje w tym roku inwestycje na trzech takich obiekt w mieście.
Zobacz materiał„Badamy nie tylko Mamy”- zaproszenie na akcję edukacyjną
dodano: 20.05.2026Celem akcji jest zwiększenie świadomości dziewcząt, młodych mam, seniorek oraz wszystkich kobiet na temat znaczenia regularnych badań profilaktycznych, szczególnie w kierunku chorób nowotworowych, takich jak rak piersi. Wczesne wykrycie choroby znacząco zwiększa szanse na pełne wyleczenie.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)