Kolizja z wieloma promilami i bez uprawnień
dodano: 13.07.2015Kompletną nieodpowiedzialnością popisał się 21-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mając w organizmie 3,6 promila alkoholu. Nie miał również uprawnień do kierowania pojazdami. O dużym szczęściu może mówić on i jego pasażer, którzy po uderzeniu w drzewo doznali jedynie niegroźnych obrażeń ciała.
Wczoraj ok. godziny 18.30 w miejscowości Augustówka doszło do zdarzenia drogowego. Na łuku drogi jadący w kierunku Drelowa samochód marki Audi wypadł z jezdni, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie znajdowało się 2 osoby. Po zbadaniu stanu trzeźwości kierowcy okazało się, że 21-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica, znajdował się w stanie kompletnego upojenia alkoholowego i miał w organizmie 3,6 promila alkoholu.
Jak się okazało ani on, ani 30-letni pasażer auta, który w chwili przyjazdu karetki pogotowia był nieprzytomny, nie odnieśli jednak poważniejszych obrażeń ciała. Oprócz przestępstwa kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i wykroczenia spowodowania kolizji drogowej 21-latek odpowie za jeszcze jedno wykroczenia.
Aktualności
więcej-
Będzie w kim wybierać. Duże zainteresowanie przetargiem na remont ulicy Peowiaków
- Bezpłatna aplikacja pomoże pasażerom MZK Zamość zaplanować podróż
- „Badamy nie tylko Mamy”- zaproszenie na akcję edukacyjną
- Tylko nie mów nikomu – kiedy znajomość z internetu przestaje być bezpieczna
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem
- Szkolenie konne w 2 LBOT - doświadczenia lubelskich Terytorialsów inspirują sojuszników
- Jest plan na istotne zmiany w centrum Zamościa. Miasto zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach
- Kapele serc! W tym roku zagramy dla Gabrysia
Komentowane Aktualności
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (350)
- Nie dla masztu 5G (2)
- Pożar domu w Tomaszówce (1)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- 1500 zł mandatu i 12 punktów karnych za nieprawidłowy manewr (1)
- Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo (1)
- Wypadek z udziałem karetki (11)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Ostrzeżenie dla osób pokrzywdzonych w sprawie ZondaCrypto
dodano: 24.04.2026W związku z toczącym się śledztwem prowadzonym przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach, oznaczonym sygnaturą akt 2003-2.Ds.14.2026, apelujemy do wszystkich osób, które ucierpiały w wyniku działalności platformy ZondaCrypto, aby ostrożnie podchodziły do publikowanych w mediach społecznościowych materiałów wideo, w których oferowana jest pomoc przy zwrocie zablokowanych środków. To próby wtórnych oszustw!
Zobacz materiałZwiększenie odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa
dodano: 12.05.2026Wojskowe Centrum Rekrutacji w Zamościu realizuje cykl spotkań informacyjnych poświęconych zwiększeniu odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa. Przedsięwzięcia organizowane są we współpracy z przedstawicielami administracji samorządowej, służb oraz instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe.
Zobacz materiałJest plan na istotne zmiany w centrum Zamościa. Miasto zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach
dodano: 20.05.2026Poprawa bezpieczeństwa pieszych, ograniczenie niepotrzebnego ruchu samochodowego, lepsza organizacja miejsc postojowych oraz dostosowanie ruchu do zabytkowego charakteru centrum Zamościa – takie są zasadnicze cele zmian planowanych do wprowadzenia w obrębie Starego Miasta. Koncepcja zmian w organizacji ruchu została przygotowana w Zarządzie Dróg Grodzkich. Ich wprowadzenie mogłoby się odbyć bez udziału mieszkańców, ale władzom miasta zależy na poznaniu opinii Zamościanek i Zamościan.
Zobacz materiałJan Kondrak - koncert
dodano: 04.05.2026Zapraszamy na koncert Jana Kondraka - mistrzowskie wykonanie piosenki poetyckiej przy akompaniamencie gitary.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)