Protest mieszkańców
dodano: 08.01.2022 w WydarzeniaProtest mieszkańców w m. Zawada.
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.
Wasze komentarze (9)
- 20:36, 11.01.2022
Bełżec podobne rozwiązanie i ludzie żyją normalnie, nie dzielą się na tych co mieszkają po lewej i po prawej. odcinkowy pomiar prędkości rozwiązuje problem, ba nawet spowalnia ruch przez teren zabudowany do 40km/h bo każdy się boi zapłacić, kto miał okazję jechać takim odcinkiem ten wie o czym mówię.
Odpowiedzi: 0


Odpowiedz
- 18:52, 11.01.2022
Stara Wieś to 5 domów na krzyż
Odpowiedzi: 0


Odpowiedz
- 18:51, 11.01.2022
Stara Wieś to 5 domów na krzyż
Odpowiedzi: 0


Odpowiedz
- 21:32, 10.01.2022
ale w czym problem? tunel ma być pod zamościem, może wystarczy jeden w okolicy ? wiesz co to dygresja? (estakada nią jest). wieś to stan umysłu!! chłopie jeżdżąc sporo rowerem jestem za ścieżka rowerową w każdej postaci, taka jak jest od żurawniacy do zwierzyńca to poezja. gorsze od drgań są psy biegające bezpańsko lubiące zaatakować rowerzystę i smród szamba wylewanego do przydrożnego rowu i to im nie przeszkadza a nowa ulica tak
Odpowiedzi: 0


Odpowiedz
- 21:24, 09.01.2022
Tradycyjnie w gminie Zamość aktywizm typu NIMBY (akronim ang. Not In My Back Yard, „nie na moim podwórku”) szaleje. Chcą im wstawić obustronny chodnik, ścieżkę rowerową, nowy asfalt, odwodnienia, lampy led, bezpieczne zjazdy, pewnie nawrotki co kilkaset metrów oraz lewoskręt- sam w sobie ograniczający durne wyprzedzanie i poginanie 120 km/h przez wieś. Niet, bo drogocenne tuje, srebrne świerki i ekskluzywne ogrodzenia z Castoramy mogą ulec zniszczeniu. Na szczęście skończy się jak w Smoryniu i Starej Wsi, czyli będzie nowa droga, bo jak GDDKiA planuje STEŚ, to kasa jest odłożona i inwestycja przejdzie. Będzie też szybkie i bezpieczne połączenie rowerowe Zamościa z Roztoczem, które uzupełni Green Velo. I dobrze. Na pewno to lepsze niż jakiś ośrodek pseudokultury "strażackiej" za trzy bańki, który Płoskie sobie przegłosowało z okazji funduszu sołeckiego.
Odpowiedzi: 1


Odpowiedz
- 18:26, 10.01.2022
Dokładnie w punkt ,
Odpowiedzi: 0


Odpowiedz
- 19:29, 09.01.2022
Jak to będzie wyglądać możemy zobaczyć w Starej Wsi koło Frampola .Tam już zmodernizowano drogę i ludzie żyją ,funkcjonują ,wyjeżdżają i wracają do swoich domostw .Nie tragizować i nie biadolić ,Bodaczów ,Wielącza ,Zawada już teraz mają drogę alternatywną ,równoległą do dk 74.Nie bójcie się zmian ,przypomnijcie sobie rannych i zabitych na tej drodze .
Odpowiedzi: 0


Odpowiedz
- 18:59, 08.01.2022
można ją wybudować i przez 20 wiosek ale niech będzie to estakada! gdzie pod nią będzie normalny ruch "lokalny" w czym problem ? przecież mamy tylu fachowców w rządzie łącznie z kierownikiem basenu.
Odpowiedzi: 1


Odpowiedz
- 20:03, 08.01.2022
A może w tunelu 1 km pod ziemią żeby drgań nie było?
Odpowiedzi: 0


Odpowiedz
Aktualności
więcej-
Papierosy ukrył w… silniku lokomotywy
- Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany na granicy w Korczowej
- Pijany i poszukiwany 57-latek kierował Oplem "na zakazie"
- Podwójna wpadka
- Mając ponad 2,5 promila alkoholu kierował Audi
- Piraci drogowi zatrzymani na DK-17
- Webinar dla konsumentów
- Przebył 300 kilometrów po ciągnik z ogłoszenia. Wrócił oszukany
Komentowane TV
- LVI Sesja Rady Miasta Zamość (3)
- LVI Sesja Rady Miasta Zamość (37)
- 1500 zł mandatu dla 19-latki (7)
- Czek dla gminy (3)
- Uroczyste przekazywanie samochodów pożarniczych (1)
- 16-latka usłyszała zarzut ws. zabójstwa Eryka (14)
- Dziękuję i życzę (1325)
- Dziękuję i życzę (1325)
- Marta Pfeifer na prezydenta (711)
- Wesołego Alleluja! (390)
- Przedszkole z Łabuń do Ruszowa? (338)
- Poparcie dla Wnuka (252)
- Puk, puk, puk (238)
- Ćwik kandydat (233)
Inne informacje
LVI Sesja Rady Miasta Zamość
dodano: 27.03.2023 w Sesje Rady Miasta Zamość
LVII Sesja w dniu 27 marca 2023, godz. 13:00, sala Consulatus
Zobacz materiał