Wypadek w Krasnem
dodano: 23.04.2025 w ZdarzeniaNa DK-17 w m. Krasne doszło do wypadku z udziałem 4 pojazdów. Dwaj kierowcy w wieku 34 i 57-lat odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Prawdopodobnie przyczyną wypadku było niezachowanie bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem przez kierowcę Skody.
Aktualności
więcej- Miasto dba o pomniki przyrody. Wiekowymi drzewami zajmą się specjaliści
- Lubelskie: 6 tys. czerwcowych emerytur z podwyżką
- Nowe ekologiczne autobusy już jadą do Zamościa
- Szkodliwy czynnik chłodniczy na granicy w Zosinie
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74
- Oszustwo metodą na fałszywego policjanta. 83-latka straciła prawie 75 000 złotych
- 32. Jarmark Hetmański- Festiwal Produktu Lokalnego
- Strzelnica w powiecie 2026
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (443)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej (15)
- Wielomilionowe wsparcie na inwestycje drogowe w regionie (12)
- Wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował (2)
- Wichura nad powiatem zamojskim (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Nietrzeźwy z marihuaną na hulajnodze
dodano: 18.03.2026 w ZdarzeniaZamojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hulajnogą elektryczną. W trakcie czynności okazało się, że 32-latek był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie promil alkoholu. Ponadto policjanci odnaleźli przy nim marihuanę i mefedron.
Zobacz materiał31-latek usłyszał zarzut zabójstwa
dodano: 11.04.2026Za zabójstwo 32-latka z gminy Kraśniczyn krasnostawscy kryminalni zatrzymali 31-latka.
Zobacz materiałWichura nad powiatem zamojskim
dodano: 06.04.2026 w ZdarzeniaWichura przeszła przez powiat zamojski, wyrządziła wiele szkód i postawiła służby w stan gotowości.
Zobacz materiałRowerem pod Opla
dodano: 18.03.2026 w ZdarzeniaW Zamość 70-letni rowerzysta wjechał na przejazd rowerowy prosto pod nadjeżdżający samochód marki Opel, którym kierował 64-letni kierujący. W wyniku zderzenia rowerzysta doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala; policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
Zobacz materiał


Wasze komentarze (0)