Ciąg dalszy protestu ws. odwołania dyrektora
dodano: 31.08.2009 w Wydarzenia
Zarząd województwa 30 czerwca podjął decyzję o odwołaniu Ryszarda Szeląga - dyrektora Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Nadal nie został powołany nowy dyrektor. Załoga pogotowia nie daje za wygraną. Pracownicy wciąż bronią dyrektora Szeląga, jak również starają się dociec jakie są prawdziwe powody zwolnienia. W dniu dzisiejszym 31 sierpnia załoga pogotowia po raz kolejny wybiera się na obrady Sejmiku Województwa Lubelskiego, aby bronić dyrektora Szeląga.
Aktualności
więcej-
Zamość !dealny na Majówkę 2026
- Ostatnie poprawki przed sezonem turystycznym
- Majówka w Tomaszowie Lubelskim
- Czas na roczne rozliczenie składki zdrowotnej
- Zamość potrzebuje nowych, tanich mieszkań. Władze miasta pracują nad tym, by ten cel osiągnąć
- Udzielił pomocy kobiecie w wypadku
- Informatory "w obronie Ojczyzny"
- Nieszczęśliwy wypadek podczas wycinki drzew w lesie
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (547)
- Hulajnogą w psa (6)
- Wypadek na krajowej 17 (1)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (796)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej (15)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Wypadek na krajowej 17
dodano: 18.04.2026 w ZdarzeniaW Łopienniku Górnym 50-letnia kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, podróżująca wraz z 87-letnią pasażerką, najechała na tył ciągnika rolniczego z podczepionym opryskiwaczem, którym kierował 58-latek.
Zobacz materiał31-latek usłyszał zarzut zabójstwa
dodano: 11.04.2026 w ZdarzeniaZa zabójstwo 32-latka z gminy Kraśniczyn krasnostawscy kryminalni zatrzymali 31-latka.
Zobacz materiałPałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej
dodano: 06.04.2026 w WydarzeniaKonferencja prasowa poświęconą konferencji naukowej Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej.
Zobacz materiałWypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował
dodano: 07.04.2026 w Zdarzenia40-letni kierujący Oplem zjechał na lewy pas ruchu, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo, przewracając pojazd na dach.
Zobacz materiał


Wasze komentarze (0)