zamosc.tv

PiS o przystanku

dodano: 18.01.2016 w Polityka

Oświadczenie Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w sprawie zmiany uchwały z dnia 30 listopada 2015 roku dot. określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Miasta Zamość oraz warunków i zasad korzystania z przystanków
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości Rady Miasta Zamość mając na uwadze sugestie i potrzeby mieszkańców Miasta Zamościa, a także okolicznych miejscowości oraz osób prowadzących działalność gospodarczą w transporcie drogowym, pismo interweniujące Posła Sławomira Zawiślak z dnia 31.12.2015r. adresowane do Prezydenta Miasta Zamość dot. powyższej kwestii, postanowił:
1. Uwzględnić postulaty w/w grup społecznych i zawodowych w zakresie umożliwienia korzystania z przystanków komunikacyjnych na zasadach obowiązujących przed wejściem w życie uchwały Rady Miasta Zamość z dnia 30 listopada 2015r. Nr XIII/161/2015 ,
2. Wyjść z propozycją zmiany uchwały z dnia 30 listopada 2015r. dot. przystanków komunikacyjnych oraz warunków i zasad korzystania z nich.
3. Propozycję uchwały zmieniającą dotychczasową uchwałę z dnia 30 listopada 2015r. przedstawić do realizacji Prezydentowi Miasta Zamość, Przewodniczącemu Rady Miasta Zamość.

Klub Radnych
Prawa i Sprawiedliwości
Rady Miasta Zamość
 

Oceń wideo:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz