zamosc.tv

Wypadek trzech aut

dodano: 27.10.2020 w Wypadki

Do wypadku trzech pojazdów doszło na al. 1 Maja w Zamościu.

Oceń wideo:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (2)

~automaniak
- 13:09, 28.10.2020
co grozi takiemu pijanemu kierowcy bez prawa jazdy przy sobie, mandat za jazdę bez dokumentu prawa jazdy, mandat za spowodowanie kolizji czy tam wypadku po kielichu,zabranie prawa jazdy ale pewnie sądowe tylko na jaki okres, pewnie jakaś grzywna lub opłata administracyjna, a kto zapłaci za szkody na poszkodowanych autach jak On jechał pijany, jego ubezpieczalnia wypnie dupę pewnie i jak tu się starać o kasę za rozbite samochody, od sprawcy, który np. nie ma kasy, bo jest biedny i nie ma majątku?! jest ktoś w stanie wyliczyć ile łącznie może kosztować taka kraksa gdzie taki Nissan kosztuje 25 tys. zł, VW 10 tys. zł, jak to można szacować mandaty szkody, grzywny - dużo to będzie..
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~TOMI
- 13:41, 29.10.2020
UBEZPIECZENIE OC SPRAWCY ODDAJE POSZKODOWANYM KASE A SPRAWCY KOLIZJI ZAKŁADA SPRAWE CYWILNA I ODZYSKUJE KASE OD SPRAWCY W DRODZE SADOWEJ LUB POLUBOWNIE.SZACOWANIEM KOSZTOW ZAJMIE SIE RZECZOZNAWCA.POZDRAWIAM
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV