Żeromski z tabletem
dodano: 12.09.2017Serdecznie zapraszamy do udziału w wielopokoleniowych warsztatach rodzinnych zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną Gminy Zamość z/s w Mokrem, a realizowanych w ramach projektu Festiwal kreatywnego czytelnictwa „Żeromski z tabletem”.
Specjalnie dla Was Pan Michał Malinowski, autor nowatorskich metod opowiadania i poszukiwacz inspiracji, poprowadzi warsztaty dla tych, którzy chcą nauczyć się barwnie opowiadać. Zajęcia odbędą się w dniu 14.09.2017 r. w Zespole Szkół w Płoskiem. Zaczynamy godzina 9:00!
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (10)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
XV Zamojska Arlekinada 2026
dodano: 05.06.2026Zamojski Dom Kultury oraz Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” zapraszają na XV Zamojską Arlekinadę 2026, która odbędzie się 14 czerwca o 21:00 na Rynku Wielkim - widowisko artystyczne wzorowane na Karnawale Weneckim w wykonaniu teatru ulicznego VUALA ze Lwowa, tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz muzyków Zespołu Muzyki Dawnej „Capella all’ Antico”.
Zobacz materiałZnęcał się nad rodziną. Recydywista trafił do aresztu na trzy miesiące
dodano: 16.06.202654-letni mieszkaniec Krasnegostawu podejrzany o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad członkami swojej rodziny najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których stosował wobec nich przemoc. Podejrzany dopuścił się przestępstwa w warunkach recydywy. Grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.
Zobacz materiałLato w kinie
dodano: 23.06.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Lato w kinie. W wakacje (29.06-31.08.2026), od poniedziałku do piątku, na wszystkie seanse rozpoczynające się przed godziną 15:00, obowiązują bilety w promocyjnej cenie 20 zł. Na widzów czekają głośne premiery oraz fantastyczne propozycje filmowe dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie emocji, przygód i doskonałej rozrywki na dużym ekranie.
Zobacz materiałTour de Roztocze 2026 - Zwierzyniec
dodano: 16.06.2026Zapraszamy do udziału w rajdzie Tour de Roztocze w Zwierzyńcu, którego organizatorem jest Powiat Zamojski wraz z Gminą Zwierzyniec.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)