Policjanci poszukują zaginionej 62-letniej Anny Czarnieckiej
dodano: 26.09.2017Krasnostawscy Policjanci poszukują zaginionej 62-letniej Anny Czarnieckiej. Kobieta w nocy 24 września br. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną, bądź też znają miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.
Anna Czarniecka ma 62 lata i mieszka w Krasnymstawie. W nocy 24 września b.r. pomiędzy godz. 3:00-5:00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi.
Rysopis zaginionej: wzrost 164cm, waga około 50 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemne do ramion, twarz trójkątna, oczy niebieskie, posiada bliznę na prawym policzku.
Ubiór: W chwili zaginięcia ubrana była w ciemne spodnie, czarną chustkę, buty na płaskim obcasie koloru czarnego. Miała ze sobą czarną torebkę.
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (123)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (607)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Ministerialna dotacja dla Zamościa. Będą kolejne remonty mogił na Rotundzie
dodano: 03.04.2026Ponad 236 tys. zł otrzyma Miasto Zamość z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Groby i cmentarze wojenne w kraju”. Dzięki temu wsparciu możliwe będą prace remontowe kolejnych mogił na zamojskiej Rotundzie.
Zobacz materiałOdbiór techniczny a odbiór kluczy – czy od razu można zacząć remont?
dodano: 07.04.2026Dla większości nabywców mieszkań na rynku pierwotnym, moment, w którym deweloper ogłasza zakończenie prac i zaprasza na „odbiór”, jest sygnałem do zamawiania ekipy remontowej i kupowania kafelków. W powszechnym wyobrażeniu odbiór mieszkania to jedna, krótka chwila, po której stajemy się panami swojego losu. Rzeczywistość prawna i techniczna jest jednak nieco bardziej złożona. Istnieje zasadnicza różnica między odbiorem technicznym a odbiorem kluczy (czyli przekazaniem posiadania lokalu). Zrozumienie tej bariery jest kluczowe, by nie sprowadzić na siebie kłopotów, które mogą zablokować naprawę usterek lub narazić Cię na ogromne koszty.
Zobacz materiałMosty do remontu. Prace już ruszyły
dodano: 22.04.2026Mosty mają wyglądać, jak należy i być bezpieczne. Dlatego Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu zrealizuje w tym roku inwestycje na trzech takich obiekt w mieście.
Zobacz materiałKonstytucja 3 maja i odrodzenie Wojska Polskiego – wystawa planszowa
dodano: 28.04.2026Z okazji zbliżającej się majówki Muzeum Zamojskie w Zamościu zaprasza na wyjątkową wystawę planszową pt. „Konstytucja 3 maja i odrodzenie Wojska Polskiego”. Ekspozycja została przygotowana we współpracy z Wojskowym Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)