zamosc.tv

Rajd rowerowy Green Velo: Tomaszów Lubelski – Zamość

dodano: 27.09.2017

Fanów aktywnego wypoczynku zapraszamy do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym Green Velo: Tomaszów Lubelski – Zamość od 30 września do 1 października. Wybierzmy się razem na rower w malowniczy region Roztocza. Udział w rajdzie jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona!

Rajd potrwa przez dwa dni, podczas których przejedziemy około 123 km. Pierwszego dnia długość trasy to 70 km z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu. W Krasnobrodzie przewidziano nocleg w ośrodku „Leśny Raj”. Drugiego dnia przejedziemy 53 km. Zobaczymy Młyn Wodny w Bondyrzu, Zwierzyniec czy Szczebrzeszyn. Meta to Rynek w Zamościu.
Celem rajdu propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych na trasie i korytarzu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, na terenie województwa lubelskiego.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz