zamosc.tv

Obchody Międzynarodowego Miesiąca AAC w Zamościu

dodano: 05.10.2018

Już po raz dwunasty Międzynarodowe Stowarzyszenie Komunikacji Alternatywnej i Wspomagającej ISAAC (International Society for Augmentative and Alternative Communication) ogłosiło PAŹDZIERNIK Międzynarodowym Miesiącem AAC.

Z tej okazji w dniu 10 października 2018 r. o godz. 10.00 w Zamojskim Domu Kultury, przy ul. Partyzantów 13, odbędzie się uroczysty koncert pt.: „Kto ty jesteś? – Polak mały”.
Pragniemy zaprosić na tę uroczystość uczniów niemówiących i ich rodziny oraz nauczycieli i terapeutów pracujących na co dzień z osobami z zaburzeniami 
w porozumiewaniu się z rejonu Zamojszczyzny. W koncercie wystąpią dzieci 
z przedszkoli, szkół i ośrodków, w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami komunikacyjnymi.
Jednocześnie pragniemy przy okazji naszego spotkania poinformować Państwa o rozpoczęciu nowego projektu Stowarzyszenia skierowanego do dorosłych osób 
z niepełnosprawnością. Rozpoczynamy budowę kompleksu terapeutyczno-opiekuńczego pn. RODZINNY DOM przy ulicy Kresowej 24 w Zamościu.

Koncert organizowany jest przez Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” i Zamojskim Domem Kultury.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz