zamosc.tv

Zderzenie z łosiem

dodano: 23 października 2018, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w m. Sabaudia. Na drogę przed jadącego fiata wtargnął łoś. Kierujący po zderzeniu ze zwierzęciem uderzył następnie w jadącego z naprzeciwka volkswagena. Na domiar złego w jadącego za volkswagenem renault uderzyły części z pojazdów, które się zderzyły. Kierujący fiatem wraz z pasażerem trafili do szpitala. Zwierzę nie przeżyło wypadku.

Do tego wypadku doszło wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Sabaudia gmina Tomaszów Lubelski. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że przed jadący w kierunku Tomaszowa Lubelskiego w jadącego fiata nagle wtargnął łoś. Kierujący autem 27 latek uderzył w zwierzę, po czym wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Pojazdem tym kierował 51- letni mieszkaniec Hrubieszowa.

Trzeci pojazd, który uczestniczył w zdarzeniu to renault. Kiedy kierowca tego samochodu jechał za volkswagenem, niespodziewanie coś uderzyło w przednią szybę pojazdu, powodując jej pęknięcie. Jak się okazało były to odpryski elementów aut, które się wcześniej zderzyły.
W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami został przewieziony kierujący fiatem i jego  pasażer.  Wypadku nie przeżyło natomiast potrącone zwierzę.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz