zamosc.tv

Zamiast na imprezę pojechał na posterunek

dodano: 20 maja 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Wczorajszego popołudnia na trasie tomaszowscy patrolowcy zatrzymali kierowcę renaulta. Wcześniej otrzymali zgłoszenie, że miejscowością Zaboreczno porusza się nietrzeźwy kierujący. Zatrzymany 36-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jak tłumaczył policjantom, wsiadł za kółko, bo nie mógł znaleźć kierowcy, który go zawiezie na imprezę.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 16:00. Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że miejscowością Zaboreczno porusza się nietrzeźwy kierujący. Policjanci z patrolówki szybko pojechali na miejsce. Na drodze Zaboreczno - Antoniówka zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Renault.
Samochodem kierował 36 – letni mieszkaniec gminy Krynice. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Urządzenie wykazało, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Tłumaczył, że nie mógł znaleźć kierowcy, który go zawiezie na imprezę w której bardzo chciał uczestniczyć. W końcu zrezygnował z poszukiwań i sam wsiadł za kółko.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz