zamosc.tv

Koncert „Wieczór z Bajki”

dodano: 08 listopada 2019

W niedzielę, 8 grudnia o godzinie 18:00 w Klubie Batalionowym w Zamościu odbędzie się wyjątkowy projekt muzyczny. Czołowi polscy soliści wraz z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego wystąpią we wspólnym koncercie pt. „Wieczór z Bajki”.

Orkiestra pod batutą Tadeusza Wicherka ponownie zaprosi wszystkich fanów bajek i filmów animowanych w wyjątkową podróż. W Sali Widowiskowej Klubu Batalionowego wybrzmią piosenki znane m.in. z najsłynniejszych produkcji Disney’a: „Krainy lodu”, „Króla lwa” „Pocahontas” czy „101 Dalmatyńczyków”.
W rolę narratorów muzycznych opowieści wcielą się znani polscy soliści, z bogatym dorobkiem artystycznym: Sylwia Przetak , współpracująca przez wiele lat ze Studio Accantus, związana muzycznie z Teatrem Buffalo i programem TV Twoja twarz brzmi znajomo ; Gabriela Oberbek - polska aktorka filmowa, telewizyjna i piosenkarka; Jarosław Kozielski - polski solista, zdobywający artystyczne sznyty w Londynie, związany z Teatrem Groteska ; Marcin Jajkiewicz - wokalista jazzowy i musicalowy, występujący gościnnie w programie Jaka to melodia . W polskiej wersji „Krainy lodu”, Jajkiewicz dubbinguje Hansowi śpiew.
Koncert polskich solistów wraz z najstarszą orkiestrą symfoniczną w Polsce może być także znakomitym prezentem mikołajkowym dla każdego fana filmów animowanych. Liczymy, że utwory z bajek, które łączą kolejne pokolenia, staną się świetną okazją do rodzinnej rozrywki razem z „Namysłowiakami”.
PROGRAM KONCERTU:
Utwory z bajek i filmów animowanych:
●  Dzwonnik z Notre-Dame 
●  Kraina Lodu / Frozen 
 ●  Piękna i Bestia  ●  Księżniczka i Żaba 
●  Król Lew ●  Mulan  ●  Pinokio● Zaplątani / Tangled ● Pocahontas
Mała Syrenka / The Little Mermaid  ●  101 Dalmatyńczyków 
Bilety na koncert „Wieczór z Bajki” w cenie 50 zł do nabycia bezpośrednio w biurze Orkiestry przy ul. Partyzantów 2 oraz przez Internet pod adresem: http://bit.ly/WieczorzBajki2019 . 
Serdecznie zapraszamy! 


 

 

Bartłomiej Wojnarowski
 Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu
Organizacja i marketing / Organization & Marketing Assistans

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz