zamosc.tv

Potrącenie 12-latka na ul. Krasnobrodzkiej

dodano: 25 lutego 2020, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

12-letni chłopiec został przewieziony do szpitala po tym jak na ul. Krasnobrodzkiej w Zamościu zza stojących na jezdni samochodów wszedł wprost pod jadący tamtędy pojazd marki Seat. 32-letnia kierująca autem nie zdążyła zahamować, seat uderzył 12-latka. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16:00 na ul. Krasnobrodzkiej w okolicach skrzyżowania z ul. Poprzeczną. Jak wstępnie ustalili policjanci 32-latka z gm. Adamów kierując pojazdem marki Seat potrąciła przechodzącego przez jezdnię 12-latka. Pieszy pojawił się tuż przed jej pojazdem wybiegając zza stojących na ul. Krasnobrodzkiej pojazdów, których kierowcy czekali przed skrzyżowaniem na możliwość wjazdu w ul. Młyńską.
Nieletni wraz z mamą, która przyszła na miejsce zdarzenia został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca seatem była trzeźwa.

 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 20:36, 25 lutego 2020 przez: 88

A on byl trzezwy? Zacytuj