zamosc.tv

Opijał zakup zakupionego samochodu

dodano: 10 lipca 2020, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Czujnością wykazała się para motocyklistów, która poinformowała policjantów o pijanym kierowcy vw passata. Okazało się, że przeczucie ich nie myliło. Siedzący za kierownicą 69- letni mężczyzna miał w organizmie blisko 1,5 promile alkoholu, a dodatkowo prawo jazdy stracił w 2002 roku. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj.  Do stojących w Krynicy policjantów podjechała motocyklistka, która poinformowała ich, że przed chwilą na stacji paliw do samochodu wsiadł mężczyzna, który najprawdopodobniej jest pijany. Za pojazdem skierował  się znajomy kobiety.  Jadący w stronę Krasnobrodu w miejscowości Niemirówek Kolonia policjanci zauważyli stojący na poboczu motocykl, którego kierujący zatrzymał patrol i wskazał posesję, na która wjechał vw passat. Na podwórku mundurowi zastali dwie osoby, które wskazały kierującego passatem. Kierującym okazał się 69- letni mieszkaniec gminy Tarnawatka. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on blisko 1,5 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył on policjantom, że właśnie opijał zakup zakupionego samochodu. Po sprawdzeniu kierującego okazało się, że w 2002 roku stracił on prawo jazdy i nigdy go ponownie nie wyrobił. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz