zamosc.tv

Kto rozpoznaje sprawcę kradzież?

dodano: 31 lipca 2020, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Zamojscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło na początku czerwca 2020 roku w Zamościu przy ul. Hrubieszowskiej na terenie sklepu spożywczego. Podejrzany użył przemocy wobec pracownika ochrony, który próbował udaremnić mu ucieczkę. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek mężczyzny.

Policjanci z zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna 2 czerwca br. w trakcie pobytu w sklepie spożywczym przy ul. Hrubieszowskiej zabrał z półki alkohol i nie płacąc za towar udał się w stronę wyjścia. W chwili, gdy przeszedł obok kasy został poproszony przez ochroniarza, aby odłożył na miejsce towar, który miał ze sobą. Wywiązała się szarpanina pomiędzy pracownikiem ochrony a mężczyzną. Ostatecznie sprawcy kradzieży rozbójniczej pomimo stanowczej postawy ochroniarza udało się wyjść ze sklepu.
Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że alkohol ukradł młody szczupły mężczyzna, wzrostu około 180 cm, ubrany był w jasne spodnie, szare buty, ciemną kurtkę z kapturem, przód kurtki na wysokości klatki piersiowej koloru szarego po lewej stronie kurtki czarne logo morki odzieżowej. Prawdopodobnie mężczyzna posiada tatuaże na zewnętrznych stronach dłoni lewej i prawej.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz