zamosc.tv

Łąki łan już w najbliższą sobotę

dodano: 31 lipca 2020

"Niech moc, energia i endorfina wypełnia każdą Twoją komórkę. Myśl dobrze, mów dobrze, rób dobrze a będzie dobrze!"

Już w najbliższą sobotę na Rynku Wielkim mega wydarzenie muzyczne! Po raz pierwszy na zamojskiej scenie wystąpi zespół Łąki Łan.
Serdecznie zapraszamy 1 sierpnia o godzinie 21.00.
Wejściówką na koncert jest oświadczenie, które należy wydrukować ze strony www.zdk.zamosc.pl, wypełnić i przynieść ze sobą. 


Zespół Łąki łan w pierwszych latach istnienia zespół grał improwizowany groove, wzorując się na dj-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno - psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Twórczość Łąki Łan naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do Natury. 
Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open’er Festival, Pol’and’Rock Festival czy Męskie Granie.

Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, z których 3 były nominowane do nagrody Fryderyk.
Organizatorami wydarzenia są @Zamość Twierdza Otwarta i @Zamojski Dom Kultury.
Sponsorem wydarzenia jest @Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.
 

 

Marek Gajewski

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz