zamosc.tv

24-latka potrącona na przejściu dla pieszych

dodano: 30 grudnia 2020, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła 24-latka, która została potrącona na przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Radzyniu Podlaskim. Przyczyną wypadku było najprawdopodobniej nieudzielenie pierwszeństwa pieszej przez kierującego oplem 19-latka. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 18:30 w Radzyniu Podlaskim na DK-63. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący oplem astra potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnie na przejściu dla pieszych.
W wyniku wypadku 24-letnia piesza,  mieszkanka Radzynia Podlaskiego doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Uczestnicy wypadku drogowego byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości.
19-letniemu kierującemu mieszkańcowi gminy Borki, mundurowi zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje Sąd. Wyjaśniajmy okoliczności wypadku drogowego oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz