zamosc.tv

Szkolenie: elektroniczny ZUS

dodano: 08.03.2021

Coraz więcej spraw da się załatwić w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przez internet. Zamojski ZUS zaprasza na internetowe szkolenie dla tych, którzy chcą poznać nowe funkcjonalności Platformy Usług Elektronicznych.

Bez wychodzenia z domu i narażania się na kontakt z koronawirusem można składać online wnioski do ZUS i pobierać ważne dla siebie dokumenty. Ekspert Zakładu podpowie na szkoleniu, jak to zrobić. Wyjaśni, jak korzystać z e-wizyty, jak złożyć pismo ogólne do ZUS, zgłosić umowę o dzieło oraz sprawdzić informacje o kwarantannie lub izolacji. Będzie również mowa o świadczeniach chorobowych dla osób przebywających w kwarantannie lub izolacji.
Bezpłatne szkolenie odbędzie się 16 marca przez internet. Początek o godzinie 10.00. Do udziału wystarczy urządzenie z dostępem do sieci i przeglądarka internetowa. Swój udział należy zgłosić na adres zamosc_szkolenia@zus.pl przynajmniej dzień wcześniej mailem, podają podać datę i temat wybranego wydarzenia, imię i nazwisko oraz dane kontaktowe: telefon i adres e-mail. Organizatorzy prześlą uczestnikom mailem zaproszenie z linkiem dostępu do szkolenia.


Małgorzata Korba
rzecznik ZUS w województwie lubelskim

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz