zamosc.tv

70-latek z gminy Zamość przygnieciony przez ciągnik rolniczy

dodano: 25.05.2021

70-latek z gminy Zamość został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Powstałe urazy doprowadziły do śmierci mężczyzny. Okoliczności i szczegóły tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalają policjanci.

Wczoraj dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony o tragicznym zdarzeniu. Mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Skierbieszów na drodze dojazdowej do pobliskich pól odnalazł przygniecionego przez ciągnik mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Obok ciągnika stał wóz, wokół rozsypane były gałęzie.
Skierowani tam policjanci ustalili, że mężczyzna to mieszkający samotnie w gminie Zamość 70-latek.  Przybyły lekarz stwierdził jego zgon. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-latek dzień wcześniej pracował w pobliskim lesie. Do tragicznego zdarzenia doszło prawdopodobnie, kiedy wracał już do domu. Mogło dojść wówczas do awarii pojazdu, drewniany dyszel wozu był połamany, burty leżały porozrzucane obok.  
Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz