zamosc.tv

Program „SzczepimySię z OSP”

dodano: 29.07.2021

Komenda Miejska PSP w Zamościu włącza się do propagowania Programu szczepień wspieranego przez jednostki OSP z terenu powiatu zamojskiego.
Program składa się z trzech części:
* Premia na Start: 3 tys. zł dla jednostki OSP za pomoc w wykonaniu 50 szczepień pierwszą dawką.
* Premia za Szczepienia OSP: 20 lub 40 zł (w zależności od wieku zaszczepionej osoby) dla OSP za pomoc w zaszczepieniu każdej kolejnej osoby.
* Konkurs OSP na Medal #SzczepimySię: ogólnopolski konkurs na 300 najlepszych jednostek OSP według liczby zrealizowanych szczepień.

W celu przystąpienia Jednostki OSP do Programu, potrzebne jest wykonanie jednego z trzech działań:
* zorganizowanie i przeprowadzenie transportu personelu medycznego wykonującego szczepienie do miejsca zamieszkania pacjenta,
* zorganizowanie i przeprowadzenie transportu pacjenta do punktu szczepień lub innego miejsca wykonywania szczepienia,
* zorganizowanie i prowadzenie Tymczasowego Punktu Szczepień.

Za włączenie się jednostki OSP do programu przewidziane są premie w wysokości 3 tys. zł, za udzielenie wsparcia przy zaszczepieniu min. 50 osób pierwszą dawką. Kolejną premią jest Premia za Szczepienia z OSP od 20 do 40 zł od osoby (uzależnione od wieku) za pomoc przy zaszczepieniu każdej kolejnej osoby. Jednostki które znajdą się w grupie trzystu najlepszych w kraju mogą liczyć na kolejna premię od 5 tys. zł.
Szczegóły znajdują się na stronie internetowej KM PSP w Zamościu.

 

oficer prasowy
Komendy Miejskiej PSP w Zamościu

mł. bryg. Andrzej Szozda

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz