zamosc.tv

Zdalne Dożynki 2021

dodano: 29.07.2021

Wzorem roku ubiegłego ponownie konkursy zastąpią tradycyjną formę gminnych dożynek. Sytuacja wciąż nie sprzyja organizacji dużych wydarzeń, opartych na zgromadzeniach. Dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo „Zdalne Dożynki Gminy Zamość 2021” zastąpią znaną nam wcześniej, festynową formułę spotkań gminnych. Zapraszamy Sołectwa Gminy Zamość do udziału w konkursach dożynkowych. Łącznie ogłaszamy aż 5 konkursów, w tym 2 najważniejsze konkursy Sołectw na wieniec i stoisko dożynkowe.

Formuła tegorocznych konkursów dożynkowych umożliwia bezpieczniejszy udział Sołectw i mieszkańców, dając wszystkim chętnym możliwość przeżywania działań dożynkowych i zdobywania nagród finansowych, zwłaszcza dla Sołectw. Oto nazwy gminnych konkursów dożynkowych – każdy może tu znaleźć coś dla siebie:
* Konkurs Sołectw Gminy Zamość na „Najpiękniejsze Wieńce Dożynkowe 2021”,
* Plebiscyt internautów na „Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Gminy Zamość 2021”,
* Konkurs Sołectw Gminy Zamość na „Najpiękniejsze Dożynkowe Prezentacje Sołectw 2021”,
* Plebiscyt internautów na „Najpiękniejszą Dożynkową Prezentację Sołectwa Gminy Zamość 2021”,
i dodatkowo:
* Foto-Konkurs dla mieszkańców Gminy Zamość, pt.: „Żniwa, plony i zbiory”.
Organizacją i obsługą wszystkich konkursów zajmuje się Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość. Zachęcamy gorąco Sołectwa i mieszkańców do wyrobu wieńców i sołeckich stoisk w świetlicach lub innych miejscach, jeśli dane Sołectwo nie ma świetlicy. Efekty tej aktywności będą uwiecznione na zdjęciach, które zostaną wykorzystane do przeprowadzenia konkursów i plebiscytów. Bazą do realizacji konkursów będzie internet i gminna strona internetowa www.gminazamosc.pl. W dwóch konkursach o werdykcie decyduje głosowanie Sołectw, a w plebiscytach i foto-konkursie werdykt zależy od głosowania internautów. Wieńce i stoiska pokazane będą nie tylko w internecie, ale też w Biuletynie Samorządu Gminy Zamość.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz