zamosc.tv

Pomimo zaawansowanej ciąży kierowała rowerem z prawie 2 promilami

dodano: 12.08.2021

Nieodpowiedzialnością wykazało się dwoje kierujących zatrzymanych przez policjantów, którzy zdecydowali się kierować swoimi pojazdami „na podwójnym gazie”. W Okunince po obywatelskim zgłoszeniu policjanci zatrzymali 18-latka z ponad promilem alkoholu w organizmie za to bez uprawnień do kierowania. Natomiast w Urszulinie policjanci przerwali dalszą jazdę cyklistce, która pomimo zaawansowanej ciąży kierowała rowerem z prawie dwoma promilami.

Wczoraj tuż przed godziną 23 włodawski dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca opla wjechał w ogrodzenie posesji, a zgłaszający odebrał mu kluczyki. Na miejsce zostali skierowani policjanci Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, którzy zatrzymali 18-letniego chełmianina. Badanie alkomatem wykazało, że młody mężczyzna wsiadł za kierownicę swojego opla z ponad promilem w organizmie. Na dodatek po sprawdzeniu w systemach wyszło na jaw, że kierowca nie miał wymaganych uprawnień do kierowania.
Natomiast ani troską o siebie, ani innych użytkowników drogi i nawet o swoje przyszłe dziecko nie wykazała się 39-letnia mieszkanka gminy Urszulin, która wsiadła na rower pomimo zaawansowanej ciąży. Dalszą jazdę kobiecie przerwali urszulińscy policjanci. Kobieta miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi powiadomili o zaistniałej sytuacji załogę karetkę pogotowia. Na szczęście tym razem nic się nie stało, natomiast za popełnione wykroczenie cyklistka odpowie przed sądem.

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz