zamosc.tv

Policjantka z Zamościa zdobyła pierwsze miejsce w wyścigu ORLEN Tour de Pologne Amatorów

dodano: 12.08.2021

Policjantka z Zamościa Monika Mazur zdobyła pierwsze miejsce w wyścigu ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. Zawody odbywały się w Arłamowie pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. O tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym rywalizowali policjanci z całego kraju. W kategorii kobiet najszybsza była Monika Mazur policjantka z Zamościa.

W odbywającym się w dniu 10 sierpnia 2021 roku w Arłamowie wyścigu ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego uczestniczyło 60 policjantów i pracowników Policji. Reprezentacji naszej formacji do pokonania mieli wymagającą trasę, na której ścigają się także kolarze zawodowi. Musieli pokonać 75 kilometrów, z górską prerią w Kalwarii Pacławskiej oraz licznymi wzniesieniami.
Do rywalizacji o Puchar Komendanta Głównego Policji stanęła policjantka z Zamościa Monika Mazur. Kolarskie zmagania zakończyła sukcesem, w kategorii kobiet nie miała sobie równych. Zdobyła I miejsce na podium i tytuł Mistrzyni Polski Policji.  
W imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka puchary najlepszym policyjnym kolarzom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak oraz dyrektor Tour de Pologne Amatorów Elżbieta Lang.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz