zamosc.tv

Brązowy medal Igrzysk Paraolimpijskich w kolarstwie torowym dla zawodników z Lubelszczyzny

dodano: 25.08.2021

25 sierpnia br. Lubelski tandem w składzie: Marcin Polak i Michał Ładosz zdobył brązowy medal Igrzysk Paraolimpijskich w wyścigu torowym na 4 km na dochodzenie z czasem 4.07,850. Zawodnicy Kolarskiego Klubu Tandemowego Hetman Lublin o brązowy medal walczyli z tandemem z Francji.

Francuzi prowadzili przez większość dystansu, ale to Lubelska drużyna finiszowała na mecie o „ułamek sekundy” przed rywalami.
Gratulujemy medalu i trzymamy kciuki za występ Justyny Kiryły i Aleksandry Tecławw dniu 26.08.2021 r.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (2)

~myslenie nie boli
- 15:46, 28.08.2021
Ten moment kiedy w tej telewizji nie ma nic o sporcie tylko wypadki, marsze błyskawic, KODu i gminne imprezki i umieszcza się taki wafel. Powtórzę CUDOWNIE!!!! hahahaha
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~AA
- 10:47, 27.08.2021
Jak dzisiaj podają media: "Informujemy o podejrzeniu naruszenia przepisów antydopingowych przez zawodników kolarskiego tandemu, brązowych medalistów Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio: Marcina Polaka oraz Michała Ładosza. Na podstawie długofalowego tworzenia profilu zawodników poprzez wykonywanie kontroli antydopingowych i wyników laboratoryjnych, a także na podstawie prowadzonego śledztwa przez Polską Agencję Antydopingową stwierdzono obecność zabronionej substancji w próbkach pobranych od obu sportowców" - informuje POLADA" - CUDOWNIE!!!
Odpowiedzi: 0
1
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV