zamosc.tv

Kobiecy wieczór w Stylowym

dodano: 31.08.2021

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza Panie na Kobiecy wieczór w Stylowym. 2 września 2021 o godz. 18:30 w repertuarze dla Pań ”Zupa nic” – najnowsza komedia Kingi Dęskiej. To ciepła i zabawna, słodko-gorzka opowieść o świecie, który wszyscy dobrze znamy i za którym tęsknimy - za światem dzieciństwa. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań.

ZUPA NIC
Bohaterowie hitu „Moje córki krowy”, który w 2015 roku podbił serca publiczności i krytyków, powracają w nowej, zaskakującej odsłonie. Tym razem ulubiona reżyserka Polaków – Kinga Dębska zabiera widzów do czasów PRL-u i dzieciństwa Marty i Kasi. W gwiazdorskiej obsadzie prequelu „Moje córki krowy” – słodko-gorzkiej opowieści o dojrzewaniu i potrzebie wolności, której fabułę ponownie zainspirowały osobiste doświadczenia autorki, występują: Adam Woronowicz, Kinga Preis, Ewa Wiśniewska, Katarzyna Kwiatkowska, Rafał Rutkowski oraz stawiające pierwsze kroki na dużym ekranie Barbara Papis i Alicja Warchocka. Rodzinne relacje nakreślone z wielką czułością i empatią, doza przekory, porcja terapeutycznego śmiechu i wzruszeń oraz ujmująca „melancholia meblościanek” – wszystko to w filmowej pigułce pozytywnej energii jaką jest „Zupa nic”.
Bilety: 20 zł (norm.), 18 zł (ulg.)


Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz