zamosc.tv

Nieodpowiedzialna matka z promilami

dodano: 19.10.2021

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miała matka, która w Puławach opiekowała się swoimi dziećmi w wieku 7 i 13 lat. Nietrzeźwy był również mąż kobiety, a gdy na interwencję przyjechali policjanci, w mieszkaniu odbywała się impreza. Nietrzeźwa rodzicielka trafiła do policyjnego aresztu, a dzieci pod opiekę rodziny. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Interwencja miała miejsce w niedzielę wieczorem. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym z mieszkań w Puławach odbywa się impreza alkoholowa, a zamieszkujące tam dzieci znajdują się pod opieką nietrzeźwej matki. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce, zastali w mieszkaniu kobietę i dwóch mężczyzn. Wszyscy byli nietrzeźwi. Kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Pod jej opieką znajdował się 7 letni syn oraz 13 letnia córka.
Nietrzeźwa 30 latka trafiła do policyjnego aresztu, a dzieci pod opiekę rodziny. Z informacji uzyskanych w sprawie wynikało, że wcześniej kobieta uderzyła swoją córkę w twarz, powodując u niej obrażenia ciała.

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz