zamosc.tv

W komendzie rozpoznał sprawcę rozboju

dodano: 19.10.2021

31-letni obywatel Ukrainy przyszedł do chełmskiej komendy zgłosić rozbój. Napotkany przypadkowo mężczyzna z którym spożywał alkohol pobił go i zabrał mu telefon oraz portfel z dokumentami. W tym samym czasie na komendę zgłosił się na dozór 31-latek. Pokrzywdzony rozpoznał go i wskazał jako sprawcę. Mieszkańcowi Chełma zamieniono dozór na tymczasowy areszt.

Zgłoszenie o rozboju dyżurny komendy otrzymał w minioną sobotę. Z relacji pokrzywdzonego 31-letniego obywatela Ukrainy wynikało, że spożywał alkohol w jednym z mieszkań w Chełmie z przypadkowo napotkanym mężczyzną. W pewnej chwili został przez niego uderzony butelką w głowę i pobity. Skradziono mu portfel z dokumentami, pieniędzmi i kartami bankomatowymi oraz telefon komórkowy. Straty oszacował na kwotę ponad 700 złotych. W pewnej chwili wydostał się z mieszkania i wezwał służby. Została mu udzielona pomoc medyczna. Mężczyzna nie potrafił wskazać miejsca, w którym doszło do tego zdarzenia.
Następnego dnia, gdy były wykonywane z jego udziałem kolejne czynności procesowe, rozpoznał w budynku komendy sprawcę, który w tym czasie zgłosił się na dozór. Funkcjonariusze zatrzymali wskazanego mężczyznę. Był to 31-latek bez stałego miejsca zamieszkania notowany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz życiu i zdrowiu.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz