zamosc.tv

Auta wypadły z drogi

dodano: 29.11.2021

Wczoraj w miejscowości Łykoszyn (gmina Telatyn) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. 27-letni kierujący oplem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 18-letniemu kierującemu volkswagenem. W wyniku zderzenia się pojazdów, pomocy medycznej potrzebowało trzech uczestników tego zdarzenia. Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie aut z drogi i wywrócenie opla na dach pojazdu. Apelujemy o ostrożność za kierownicą!

Wczoraj około godziny 14:40 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w miejscowości Łykoszyn w gminie Telatyn.
Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 27-letni kierujący oplem, wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z jadącym drogą z pierwszeństwem volkswagenem, którym kierował 18-letni mieszkaniec gminy Mircze. Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie aut z drogi oraz przewrócenie opla na dach pojazdu.
Obrażeń ciała doznała 14-letnia pasażerka volkswagena, kierujący oplem oraz jego 27-letni pasażer. Dwójka z nich została hospitalizowana, kierujący oplem po badaniach opuścił szpital.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Byli trzeźwi.
Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów oraz wykonali oględziny samochodów oraz miejsca zdarzenia. Przyczyny i okoliczności wypadku będą szczegółowo wyjaśniane.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz