zamosc.tv

Lato w kinie

dodano: 28.06.2022

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Lato w kinie. W wakacje (lipiec-sierpień), od poniedziałku do piątku, na wszystkie seanse rozpoczynające się przed godziną 15:00, obowiązują bilety w promocyjnej cenie 18 zł. Lato zapowiada się gorąco, więc warto schłodzić się i odpocząć w kinie. W repertuarze fantastyczne premiery filmowe oraz dużo znakomitych animacji i filmów dla dzieci i młodzieży.

W wakacyjnym repertuarze m.in.: „Minionki: Wejście Gru” - nowe przygody, niepoodziewane zwroty akcji i bezbłędny humor waszych ulubionych żółtych rozrabiaków. Na ekranach zamojskiego kina Minionki zaczną rozrabiać już 1 lipca.
Tydzień później, 8 lipca, bohaterowie kontra kosmiczne przeciwności w filmie „Thor: miłość i grom” prosto z Marvel Studios.
Czy wiecie co trzeba zrobić żeby zostać strażakiem? Przede wszystkim obejrzeć animację „Niezgaszalni”. To jedna z najpiękniejszych animowanych historii ostatnich lat. Porywająca opowieść o dzielnej dziewczynce, która wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką. "Niezagaszalni" już 15 lipca w CKF Stylowy.
Tęsknicie za Muminkami? 22 lipca na ekranach CKF Stylowy „Pamiętniki Tatusia Muminka”. To pełna ciepła, szczera, familijna animacja o wspaniałej, wciągającej każdego widza fabule, która rozgrywa się w Dolinie Muminków.
Mają supermoce, ale marni z nich superbohaterowie. Oglądaj DC Liga Super-Pets w kinie w Zamościu od 29 lipca.
W sierpniu m.in. „Lena i Śnieżek” - czarująca emocjami i humorem, familijna opowieść o niesamowitej przyjaźni! „Kurozając i zagadka chomika ciemności” - porywająca animowana komedia przygodowa o tym, że jeśli czujesz się inny, to znaczy, że jesteś wyjątkowy!
Szczegółowe informacje, repertuar, sprzedaż biletów:  HYPERLINK "http://www.stylowy.net"

 

Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu
Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz