zamosc.tv

Wojskowe Targi Służby i Pracy

dodano: 10.03.2023

Pragniemy zaprosić Was na Wojskowe Targi Służby i Pracy, wraz z uroczystą Przysięgą Wojskową, które odbędą się w dniach 17-18 marca 2023 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Chełmie na ulicy Granicznej 2A.

Przewidziane są:
* pokazy nowoczesnego sprzętu wojskowego
* pokazy sztuk walk
* występ orkiestry wojskowej
* prezentacja broni przez jednostki wojskowe i stowarzyszenia strzeleckie
* pokaz musztry klas mundurowych
* żołnierska grochówka
Chcemy pokazać, że Wojsko Polskie to atrakcyjne, nowoczesne miejsce pracy, gdzie potrzebni są ludzie o różnych specjalnościach i zainteresowaniach. Gwarantujemy im przy tym rozwój osobisty poprzez szkolenia i kursy, możliwość awansu oraz brak rutyny – podkreśla Mariusz Błaszczak wicepremier, minister obrony narodowej.
To szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzenia (ponad 4,9 tys. zł miesięcznie od pierwszego dnia służby) lub chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu.
W czasie Targów od godz. 9.00 do 18.00 będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od dobrowolnej zasadniczej służby Wojskowej po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP. Dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i profity.
Serdecznie zapraszamy!

 

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Zamościu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz