zamosc.tv

Razem pomóżmy Sarze!

dodano: 17.03.2023

#KrokiDlaSary# to challenge w szczytnym celu, w który włączyli się tomaszowscy policjanci. Wyzwanie polegało na przejściu kilkudziesięciu kroków i wpłaceniu cegiełki na kosztowną operację ratującą sprawność 7-latki z powiatu tomaszowskiego o imieniu Sara, która zmaga się z wrodzoną wadą nóżek. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Policjanci przemierzając w patrolu pieszym tomaszowskie ulice przyłączyli się do charytatywnej akcji #KrokiDlaSary#.
Sara jest 7 letnią mieszkanką powiatu tomaszowskiego. Urodziła się z wrodzoną wadą nóżek. Aby pomóc dziewczynce i uratować jej sprawność, potrzebna jest kosztowna operacja, której koszt przekracza możliwości finansowe rodziców. W celu zebrania pieniędzy na operację i nagłośnienia zbiórki, zorganizowany został challenge.
Chcąc przyłączyć się do akcji, wystarczy przejść kilkadziesiąt kroków i wpłacić cegiełkę na zorganizowaną w tym celu zbiórkę. Zachęcamy do udziału w wyzwaniu!
W dalszym ciągu można wesprzeć Sarę w jej walce o sprawność, wpłacając pieniądze na prowadzoną na rzecz dziewczynki zbiórkę:
https://www.siepomaga.pl/sara-wasiura

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz