zamosc.tv

Lubelscy poszukiwacze zatrzymali -34 latka poszukiwanego za zabójstwo

dodano: 02.10.2023

Poszukiwacze z KWP w Lublinie zatrzymali 34-latka, który poszukiwany był za zabójstwo swojego ojca. Do tragedii doszło w 2020 roku w jednej z miejscowości w powiecie lubartowskim. Sąd skazał sprawcę tego przestępstwa na karę 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odsiedzi zasądzony wyrok.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili, że poszukiwany za przestępstwo zabójstwa 34-latek ukrywa się na terenie powiatu lubartowskiego. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w 2020 roku w miejscowości Kolonia Tarło, w powiecie lubartowskim. Mężczyzna był wtedy podejrzany o zabójstwo swojego ojca. Został skazany na 8 lat pozbawienia wolności i nie stawił się do zakładu karnego.
Na początku ubiegłego tygodnia funkcjonariusze pojechali do jednej z miejscowości w powiecie lubartowskim, by potwierdzić policyjne ustalenia. Zaskoczony ich wizytą 34 latek został zatrzymany.
Poszukiwany mężczyzna został już doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 8 lat pozbawienia wolności.

aspirant Kamil Karbowniczek

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz