zamosc.tv

Mechanik okazał się osobą poszukiwaną

dodano: 22.02.2024

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 33-letniego mechanika samochodowego po tym, jak w jego sprawie zadzwoniła jego klientka. Doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia co do odbioru pozostawionego mężczyźnie auta do naprawy. 33-latek z interwencji trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zastępczą karę pozbawienia wolności za przywłaszczenie.

Wczoraj dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące nieporozumienia pomiędzy zgłaszającą, a mechanikiem samochodowym. Kobieta miała zostawić samochód do naprawy u 33-letniego mieszkańca gm. Jarczów. Wczoraj chcąc odebrać od niego auto, ten odmówił jego wydania, ponieważ jak twierdził, zgubił do niego kluczyki.
Policjanci którzy pojechali pod wskazany adres pomogli zgłaszającej w odzyskaniu pojazdu. Jak się również okazało, mechanik był osobą poszukiwaną do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo przywłaszczenia. 33-latek został zatrzymany i trafił już do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz