zamosc.tv

Kierował mając ponad 2,5 promila

dodano: 04.03.2024

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 54-latek, który jechał Volkswagenem. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego po tym jak zaniepokojony stylem jazdy pojazdu mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy. Teraz 54 – latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek po godzinie 15:30 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy na terenie gminy Rudnik zatrzymali 54 – latka, który prowadził osobowego Volkswagena. Według zgłoszenia mężczyzna jechał „wężykiem”, oraz wykonywał gwałtowne manewry.
Jak się okazało po zbadaniu policyjnym alkomatem, kierowca tego pojazdu miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie! Mężczyzna nie miał nic na swoje usprawiedliwienie. Policjantom powiedział jedynie, że pojechał odebrać żonę z pracy…
Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty. Za swoje czyny będzie tłumaczył się przed Sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zgłaszającemu gratulujemy wzorowej postawy! Pamiętajmy, że tylko dzięki zdecydowanej reakcji i całkowitemu brakowi tolerancji dla nietrzeźwych kierowców możemy wspólnie przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na naszych drogach.
starszy sierżant Anna Chuszcza

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz