zamosc.tv

Przegląd Zamojskiego Humoru RŻYSKO 2 w Gminie Zamość 14 kwietnia

dodano: 04.04.2024

„Jeśli stracisz poczucie humoru, to już po Tobie” – pod takim hasłem Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem drugi już raz organizuje Przegląd Zamojskiego Humoru „Rżysko No 2”. Zgłoszenia przyjmuje „Wielki Cenzor” w osobie dyrektora ośrodka (szczegóły w regulaminie na www.gok.gminazamosc.pl). Wstęp wolny, ale zamiast biletów odbędzie się kwesta na cel dobroczynny.

W niedzielę, 14 kwietnia 2024 r., o godz. 16:00, w siedzibie Zamojskiego „GOK-u Wysokie” wystąpią m.in. kabarety „Na Serio” z Lipska i „Taka Potrzeba” z Łapiguza, Seniorska Grupa Teatralno-Kabaretowa „Susełek” z Hubal, a także soliści: Halina Kierepka z Sitańca Kolonii oraz „Ciocia Hela” z Białobrzeg. Lista wykonawców wciąż jest otwarta! PZH_2024, czyli Przegląd Humoru Zamojskiego „Rżysko No 2” to impreza otwarta więc każdy może się zgłosić do organizatora ze skeczem lub piosenką kabaretową – propozycje przyjmuje (lub odrzuca) „Wielki Cenzor”. Jedynymi ograniczeniami przy zapisach są 2 czynniki: czas całego przeglądu, który zaplanowano na ok. 2-3 godziny, a także restrykcje tematyczne zapisane w regulaminie. Skutkiem „Rżyska No 2” będzie przy okazji przyznanie rekomendacji do udziału jesienią w XXIII Wojewódzkim Przeglądzie Kabaretowym „Kakolewisko” w Kąkolewnicy (powiat radzyński). Póki co, zapraszamy na kameralny kabareton lokalny „Rżysko No 2” w Wysokiem (Gmina Zamość). Regulamin i Karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie internetowej organizatora.

 

Pozdrawiam

Jarosław Kalbarczyk

Dyrektor GOKGZ

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz