zamosc.tv

Poszukiwani w rękach policjantów

dodano: 17.05.2024

Policjanci zatrzymali poszukiwanych, wobec których sądy wydały nakazy doprowadzeń. Zatrzymany przez funkcjonariuszy z Nielisza 33-latek ma na swoim koncie przestępstwo przeciwko bezpieczeństwo w komunikacji, natomiast zatrzymany przez policjantów z Krasnobrodu 39-latek, przestępstwo przeciwko rodzinie. Obaj mężczyźni trafili do zakładów karnych, gdzie odbędą zasadzone kary.

We wtorkowe popołudnie policjanci z Nielisza zatrzymali 33-latka. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary roku i dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności. Zaskoczonego mężczyznę policjanci zastali w jednym z domów na terenie gminy. Mieszkaniec gminy Nielisz został skazany za popełnienie przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna unikał wymiaru sprawiedliwości i nie stawił się dobrowolnie w areszcie. Nie uniknął jednak spotkania z policjantami, zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego.

Również we wtorek policjanci z Krasnobrodu zapukali do drzwi jednego z mieszkań położonych na terenie gminy Krasnobród. Z ustaleń mundurowych wynikało, że pod tym adresem przebywać może poszukiwany 39-latek. Mężczyzna miał do odbycia rok pozbawienia wolności w związku z orzeczoną karą za zanęcanie się nad osobami najbliższymi. Mężczyzna miał nadzieję, że uniknie odpowiedzialności za swoje zachowanie, tak się jednak nie stało. 39-latek został zatrzymany i przewieziony do wskazanego przez sąd zakładu karnego.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz