zamosc.tv

Dzień Dziecka w Kinie

dodano: 17.05.2024

GARFIELD, BASIA oraz ISTOTY FANTASTYCZNE ma ekranach zamojskiego kina w Dzień Dziecka. W CKF „Stylowy” Dzień Dziecka świętujemy przez dwa dni 1-2 czerwca 2024. Przed wybranymi seansami konkursy z fantastycznymi nagrodami.

W repertuarze największe hity tego roku: GARFIELD – najsłynniejszy kot na świecie – jest leniuchem, uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków; BASIA. JESTEM W SAM RAZ – całkiem nowe przygody rezolutnej pięciolatki, która pomaga najmłodszym zrozumieć świat i uczy jak być w sam raz oraz ISTOTY FANTASTYCZNE – film familijny o przyjaźni i sile dziecięcej wyobraźni.

1 czerwca 2024 o godz. 12:00 zamojskie kino zaprasza najmłodszych na seans filmowy w nowej sali kinowej, mieszczącej się w Zamojskiej Akademii Kultury (budynek I LO), ul. Akademicka 8, II piętro, sala „Od A do Z”. Tego dnia na ekranie BASIA. JESTEM W SAM RAZ (bilety do kupienia przy wejściu do sali kinowej (30 min. przed seansem), ul. Akademicka 8, online: www.stylowy.net, w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9).

Repertuar, szczegółowe informacje, sprzedaż biletów online: www.stylowy.net

Partner wydarzenia: Kinads.pl, Dumel Sp. z o.o. 

 

CKF Stylowy

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz