Pierwszy koncert Disneya w Zamościu!
dodano: 13.11.2012Disney Koncert „Magiczna Muzyka”
Pierwszy koncert Disneya w Zamościu!
Jedyny pokaz:
6 grudnia 2012, godzina 17:00 Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu
„Magiczna Muzyka” to połączenie wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya.
Wraz z bohaterami najsłynniejszych filmów Disneya, przy akompaniamencie wielkiej orkiestry symfonicznej, wyruszymy w niezwykłą podróż! W rytm „Magicznej Muzyki” odwiedzimy wszystkie kontynenty, przeżywając jeszcze raz przygody z Aladynem, Małą syrenką, Piękną i Bestią oraz Królem lwem!
Zespół 50 muzyków Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod kierownictwem Tadeusza Wicherka wykona filmowe melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja slajdów i fragmentów animacji Studia Walta Disneya na ekranie kinowym. Przewodnikiem w naszej podróży będzie sam dyrygent.
„Magiczna Muzyka" to niezwykła wyprawa w świat animacji i wspaniałej muzyki. Mikołajkowa atmosfera, znane melodie i wspomnienia z najpiękniejszych filmów Disneya to niezapomniany prezent dla najmłodszych i znakomita rozrywka dla rodziców.
Bilety w cenie 45 złotych do nabycia w kasie CKF „Stylowy” Zamość, ul. Odrodzenia 9, tel. 84 639 23 13.
Rezerwacja online na stronie http://www.stylowy.net
Aktualności
więcej-
VOUCHER DO ZOO
- Pojechał do sklepu po papierosy mając 3 promile alkoholu z organizmie
- Pożary podczas żniw
- Nawierzchnie kamienne i brukowe – trwałe rozwiązanie dla inwestycji
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze
- Nowe boisko przy SP nr 3 już gotowe
- Pijany wandal zniszczył róże przy ul. Piłsudskiego
- Motoserce
Komentowane Aktualności
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (2)
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (1)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu (2)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (4)
- 78-latek w BMW potrącił 12-letniego rowerzystę i uderzył w Toyotę (1)
- Pijany kierowca audi doprowadził do czołowego zderzenia w Jatutowie. Miał ponad 2 promile (2)
- Pięć osób w szpitalu (9)
- Potrącenie seniorki na pasach (2)
- Zderzenie mercedesa z volvo na Lipskiej (1)
- Dziękuję i życzę (1686)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Wakacyjne czwartki w zamojskim zoo – lato 2026
dodano: 06.07.2026Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5–12 lat wraz z opiekunami na letnie zajęcia plenerowe „Wakacyjne czwartki w zamojskim zoo”.
Zobacz materiałSaga Homera w nowej odsłonie
dodano: 15.07.2026Najnowszy film Christophera Nolana, „Odyseja”, to opowieść inspirowana mitologią, zrealizowana z rozmachem przy użyciu najnowszej technologii filmowej. Zobacz widowiskową sagę Homera w zupełnie nowej odsłonie! Film na ekranach CKF Stylowy od 17 lipca 2026. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Matt Damon, Tom Holland, Anne Hathaway, Zendaya, Robert Pattinson, Lupita Nyong’o oraz Charlize Theron.
Zobacz materiałDorohusk: Udaremniony przemyt hurtowych ilości podrabianych opakowań do kawy
dodano: 29.07.2026• Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przejęli na granicy w Dorohusku 3,5 tys. szt. jednostkowych opakowań do kawy. • Nielegalny towar przewoził kierowca pojazdu ciężarowego.
Zobacz materiałObywatel Ukrainy za kradzieże został wydalony z Polski
dodano: 27.07.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej doprowadzili do wydalenia z Polski obywatela Ukrainy. 55-letni mężczyzna odbywał karę pozbawienia wolności za popełnione kradzieże. Przez okres 5 lat nie będzie mógł powrócić do Polski. Ma też zakaz wjazdu do krajów strefy Schengen.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)