TV
Prowadzę - jestem trzeźwy
dodano: 30.08.2010 w Wydarzenia
Zamojscy policjanci włączyli się w akcję "Prowadzę - jestem trzeźwy". Jej organizatorami na terenie Zamościa są Urząd Miasta Zamość i Komenda Miejska Policji w Zamościu. Kampania ma zachęcić kierowców do trzeźwości, a pasażerów do współodpowiedzialności za bezpieczną jazdę.
Zobacz materiał
Bitwa pod Komarowem- zaproszenie
dodano: 28.08.2010
ORGANIZATORZY uroczystych obchodów Zwycięskiej Bitwy Kawalerii Polskiej w wojnie polsko – bolszewickiej w 1920 roku, które odbędą się w miejscu pamięci w Wolicy Śniatyckiej w dniu 29 sierpnia 2010 roku o godz. 9.00.
Rada Gminy, Wójt Gminy Komarów-Osada
Stowarzyszenie „Bitwa pod Komarowem ”
Garnizon Warszawa
Zobacz materiał
IV Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
dodano: 28.08.2010
Koncert muzyki kameralnej, wykonawcy : Orkiestra Festiwalowa, Carmelo Coglitore (Włochy) - dyrygent. Współorganizatorem III Ogólnopolskiego Konkursu Organowego jest Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.
Zobacz materiał
Kalinowice: Audi dachowało
dodano: 27.08.2010
Wymuszenie pierwszeństwa przez dziewiętnastolatka, kierowcę hondy doprowadziło do kolizji trzech aut,
jaka miała miejsce w Kalinowicach.
Zobacz materiał
Komarów otwarty dla Hoffmana
dodano: 26.08.2010
Mistrz reżyserstwa, Jerzy Hoffman z rąk wójta gminy Komarów Wiesławy Sieńkowskiej odebrał klucz do bram gminy Komarów oraz tytuł honorowego mieszkańca.
Zobacz materiał
Wójtowianie na placu Siekluckiego
dodano: 26.08.2010
W wakacyjne niedzielne popołudnie na Placu Siekluckiego w centrum Krasnobrodu wystąpił zespół folklorystyczny "WÓJTOWIANIE".
Zobacz materiał
Igros Krasnobród - Echo Zawada 7:1
dodano: 25.08.2010
Wyniki I kolejki: Igros Krasnobród – Echo Zawada 7:1 (Gozdek 34, Margol 37, Kołtun 50, Wasilewski 55, 62, 67 - Burcon 70).
Zobacz materiał
IV Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
dodano: 25.08.2010 w Kultura
Fundacja Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej DIVERTIMENTO z Warszawy i Krasnobrodzki Dom Kultury serdecznie zapaszają na IV Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej "PER ARTEM AD ASTRA", który odbędzie się w dniach 22-28.08.2010 roku w Krasnobrodzie.
Festiwal organizowany jest przy współpracy z Parafią Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny i Parafią Zesłania Ducha Świętego w Krasnobrodzie oraz Urzędem Miejskim w Krasnobrodzie.
Honorowy patronat nad Festiwalem objął Pasterz Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Wacław Depo.
Festiwalowi patronują także: Burmistrz Krasnobrodu Janusz Oś i Katedra Dydaktyki Muzycznej Instytutu Muzykologii Katolickiego Uniewersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
W ramach festiwalu oprócz recitaci organowych, koncertów muzyki kameralnej i barokowej odbędzie się III Ogólnopolski Konkurs Organowy, którego współorganizatorem jest Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.
Zobacz materiał
Pożegnanie wakacji z Czerwonymi Gitarami
dodano: 24.08.2010 w Kultura
Nazywani „polskimi Beatlesami”,listą ich przebojów można obdzielić niejednego wykonawcę i nic w tym dziwnego, ponieważ od prawie 45 lat bawią kolejne pokolenia fanów. To oni nagrali takie utwory jak: „Takie ładne oczy”, „Anna Maria”, „Biały krzyż”, „Kwiaty we włosach”, „Matura” czy „Nie zadzieraj nosa”. Zespół Czerwone Gitary, wystąpił podczas sobotniego festynu na „Pożegnanie lata” w Krasnobrodzie.
Zobacz materiał
Śmiertelny wypadek w Guciowie
dodano: 23.08.2010 w Zdarzenia
W Guciowie, kierujący samochodem Kia Sorento 18-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego jadąc w kierunku Kaczórek zjechał na lewą stronę jezdni i potracił pieszego. Następnie auto uderzyło w drzewo. Uderzenie było na tyle silne, że spowodowało złamanie drzewa. Upadający konar uszkodził kilka aut stojących na pobliskim parkingu. 50-letni pieszy, mieszkaniec Szczebrzeszyna poniósł śmierć na miejscu. Kierujący i 5 pasażerów samochodu Kia z poważnymi urazami przewiezieni zostali do szpitala. Policjanci zatrzymali 18-latkowi uprawnienia do kierowania. Auto trafiło na policyjny parking. W chwili wypadku kierujący pojazdem był trzeźwy.
Zobacz materiał
Aktualności
więcej- Już po konkursach. Nowi dyrektorzy wybrani. Ale nie wszędzie
- Miejski szalet chwilowo nieczynny. Ruszył remont
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty
- Konkurs "FOLK MŁODYM GŁOSEM"
- Nabór do ZPiT "Zamojzczyzna"
- Dołącz do Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni!
- Napromieniowana waluta na zakup auta
- Skuteczne uderzenie w zorganizowaną przestępczość samochodową
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (482)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (796)
- Hulajnogą w psa (4)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej (15)
- Wielomilionowe wsparcie na inwestycje drogowe w regionie (12)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)


