zamosc.tv

Chciał uniknąć zatrzymania, że wyskoczył z jadącego samochodu

dodano: 12 listopada 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Prawie 5 najbliższych lat za kratkami spędzi 30 latek z Biłgoraja. Dobrze znany policjantom ze swej kryminalnej przeszłości mężczyzna tak chciał uniknąć zatrzymania, że wyskoczył z jadącego samochodu. Policjanci ruszyli w pościg i zatrzymali 30 latka za którym wystawione były dwa nakazy doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 21:00. Policjanci patrolujący teren miasta w okolicach ul. Aleja Jana Pawła II zatrzymali do kontroli drogowej samochód m-ki Ford. Kierowca samochodu zwolnił, zwlekał jednak z zatrzymaniem. Jak później się okazało za kierownicą siedziała 18 latka z Biłgoraja. W pewnym momencie policjanci zauważyli jak w trakcie jazdy z przez tylne prawe drzwi samochodu wyskoczył mężczyzna, który uciekając pieszo przeskakiwał kolejne ogrodzenia znajdujących się przy ulicy posesji.
Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Po kilkudziesięciu metrach dogonili mężczyznę, który zachowywał się agresywnie. Przyczyna jego zachowania szybko wyszła na jaw.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz