zamosc.tv

Mając ponad 2,5 promila alkoholu kierował Audi

dodano: 28.03.2023

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 50-latek, który wczoraj mając ponad 2,5 promila alkoholu kierował Audi ulicami Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania, ponieważ nie po raz pierwszy kierował autem pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwy kierujący został zatrzymany dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu.

Wczoraj przed godziną 15 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w kierunku centrum miasta jedzie nietrzeźwy kierujący pojazdem marki Audi.
Policjanci zauważyli typowane Audi i jak się okazało, znajdujący się w pojeździe 50-letni tomaszowianin w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że jeździł tylko do pobliskiego sklepu. Po sprawdzeniu 50-latka w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna nie po raz pierwszy wsiadł za kierownicę na „podwójnym gazie”. W związku z czym miał już zatrzymane prawo jazdy.
50-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce ponownie odpowie przed sądem.
Apelujemy o reagowanie na takie przypadki. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz