zamosc.tv

Brawurowa jazda zakończona wysokim mandatem

dodano: 20.07.2023

Wysokim mandatem karnym zakończył brawurową jazdę 33-letni kierujący BMW. Obywatel Turcji na DK 17 w Potokach jechał z prędkością 173 km/h poza obszarem zabudowanym oraz wyprzedzał w miejscu niedozwolonym. Mężczyzna za brawurową jazdę otrzymał 2700 zł mandatu oraz 20 punktów karnych.

Policjanci szczególną uwagę zwracają na kierujących popełniających wykroczenia, których nieprzestrzeganie przyczynia się do powstawania najpoważniejszych w skutkach wypadków drogowych. Konsekwencje naruszenia tych przepisów bywają dotkliwe finansowo, o czym przekonał się wczoraj 33-letni obywatel Turcji kierujący BMW. Mężczyzna na DK 17 w Potokach, jechał z prędkością 173 km/h na odcinku gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Kierujący wyprzedzał również pojazd ciężarowy na „podwójnej ciągłej”. Za wykroczenia które popełnił, otrzymał mandat karny w kwocie 2700 zł oraz 20 pkt. karnych.
Przypominamy, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~xxv
- 22:31, 21.07.2023
Czekaj czekaj punkty karne cudzoziemcowi na huj mu one? a prawko zostało? coś się nie zgadza
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV