zamosc.tv

Dzień Kobiet w Kinie

dodano: 04.03.2024

CKF Stylowy zaprasza na Dzień Kobiet w Kinie! 8 marca 2024 na ekranach zamojskiego kina: TYKO NIE TY - zabawna i uwodzicielska love story nakręcona w przepięknych okolicznościach australijskiej przyrody; SAMI SWOI. POCZĄTEK - nowa opowieść w reżyserii Artura Żmijewskiego o najsłynniejszym sąsiedzkim sporze – Pawlak kontra Kargul. Jesteście ciekawi…, kto zaczął? BIAŁA ODWAGA - miłość, zdrada i poświęcenie w historii dwóch podhalańskich rodów wystawionych na najtrudniejszą próbę podczas niemieckiej okupacji. Na wybranych popołudniowych seansach konkursy z nagrodami.

A ponadto na ekranach: DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA - imponujące efekty specjalne, potężna dawka emocji i pasjonująca historia; STREFA INTERESÓW - brytyjsko-polska koprodukcja, która zdobyła aż 5 nominacji do Oscara. Film o codziennym życiu komendanta Auschwitz, Rudolfa Hössa, i jego rodziny. Dla najmłodszych kinomanów komedia KUNG FU PANDA 4 - nowe przygody Smoczego Wojownika, czyli pandy Po, który tym razem musi zmierzyć się z paskudną wiedźmą, Kameleoną.
Bilety: 25 zł (norm.), 22 zł (ulg.)


 CKF Stylowy

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz