zamosc.tv

Policjantka z Zamościa na podium Orlen Lang Team Race w Arłamowie

dodano: 21.05.2024

Monika Mazur policjantka z zamojskiej komendy stanęła na podium kolarskiego wyścigu Orlen Lang Team Race w Arłamowie. Była pierwsza na mecie w kategorii open kobiet. Najlepsza była też w swojej kategorii wiekowej.

Orlen Lang Team Race w Arłamowie odbył się w minioną sobotę, 18 maja. To szosowe wyścigi kolarskie, na starannie dobranych trasach, dla amatorów, ale w zawodowej oprawie. Główną ich ideą jest zachęcanie do aktywności fizycznej i popularyzowanie kolarstwa. 

Uczestnicy kolarskich zmagań do pokonania mieli wymagającą trasę, na której ścigają się także kolarze zawodowi. Musieli pokonać 75 kilometrów, z górską premią w Kalwarii Pacławskiej oraz licznymi wzniesieniami i stromymi podjazdami.

W wyścigu wzięło również udział 11 policjantów z różnych jednostek w Polsce. Do rywalizacji stanęła także policjantka z Zamościa Monika Mazur. I tradycyjnie już kolarskie zmagania zakończyła z sukcesem. Była pierwsza na mecie w kategorii open kobiet, I miejsce zdobyła także w swojej kategorii wiekowej.

W kolarskich zmaganiach w Arłamowie udział wziął także Radosław Wasilewski – policjant z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych kolarskich sukcesów.

więcej o wyścigu 

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz