zamosc.tv

Dachowanie osobówki w Zalesiu

dodano: 21.05.2024

W Zalesiu w gminie Zamość kierująca pojazdem marki Hyundai straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i dachowała. Pojazdem kierowała 40-latka z gminy Adamów, po zdarzeniu trafiła do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kierowco zachowaj ostrożność i jedź z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielę (19 maja) około godziny 6:15 w Zalesiu w gminie Zamość. Na miejscu pracowali policjanci z zamojskiej komendy ustalając szczegóły zdarzenia.

Z ich ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Hyundai jadąc przez Zalesie prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków, co spowodowało, że na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, zjechała na pobocze i doprowadziła do dachowania auta.

Pojazdem kierowała 40-letnia mieszkanka gminy Adamów, podróżowała sama. Załoga karetki pogotowia przewiozła ją do szpitala. Na szczęście po badaniach mogła wrócić do domu. Okazało się bowiem, że poza niegroźnymi potłuczeniami kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa.

Dla 40-latki kolizja zakończyła się mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu, z uwagi na powstałe w nim uszkodzenia.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze, przestrzeganie limitów prędkości oraz dostosowywanie prędkości do panujących warunków ruchu i własnych umiejętności.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz